Οι σταυροί προτίμησης στον Δήμο Πύργου. Τελικά αποτελέσματα.

24 Ιουλίου - 17:36 Τοπικά

Ανακοινώθηκαν τα τελικά αποτελέσματα των σταυρών των υποψηφίων στον Δήμο Πύργου. Οι Γιώργος Ανδριόλας,  Βασίλης Παναγόπουλος, Γιάννης Παναγόπουλος,  Λεωνίδας Δημουλιάς και Γιάννης Αργυρόπουλος ξεχώρισαν και είναι από αυτούς που εξασφάλισαν την εκλογή τους από τον πρώτο γύρο, ανεξαρτήτως τελικού νικητή. Αναλυτικά:

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΛΙΑΤΣΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΚΟΛΒΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 506
ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ    368
ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 136
ΜΠΕΚΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 54

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΛΙΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    402
ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΩΗ    291
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    211
ΚΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ    180
ΑΓΩΓΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ    144
ΠΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    25

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    1002
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    886
ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    573
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ    567
ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    452
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΛΑΚΗΣ)   435
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    402
ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    389
ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ (ΝΑΚΟΣ) ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ    329
ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ    321
ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    305
ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    284
ΣΕΪΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    268
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    262
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    256
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ)      244
ΣΑΣΣΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    227
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    223
ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    220
ΑΓΩΓΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    215
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ    206
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    194
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)      188
ΚΑΡΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    184
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    163
ΜΟΥΣΤΑΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    159
ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    159
ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    145
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ     143
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    133
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      130
ΖΟΥΒΕΛΟΥ ΞΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    130
ΜΠΕΛΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    122
ΠΑΧΩΜΗ ΘΕΩΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ    113
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ    111
ΒΡΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    107
ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    104
ΣΠΕΡΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    103
ΜΠΕΝΤΕΒΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    102
ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ    97
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    94
ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ    89
ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜ    87
ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ    78
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    78
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    60
ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    59
ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    48

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ    560
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΩ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    534
ΚΟΥΡΜΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    529
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    431
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    246
ΚΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    188
ΒΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    36
ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑ ΓΙΟΧΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤΟ     25

 

ΑΝΑΣΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΦΡΑΓΚΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΤΟΥ ΗΛΙΑ 618
ΚΟΥΗ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΤΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    106
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΤΟΥ     55

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    ΤΟΥ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    434
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    415
ΧΡΟΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ    163
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΤΟΥ       ΜΙΧΑΗΛ    141
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    ΤΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    72
ΦΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ    65

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΤΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΥ    1018
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ    ΑΧΙΛΛΕΑ    531
ΚΥΡΙΑΖΗΣ    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ(ΝΩΝΤΑΣ)        526
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΤΟΥ  ΙΩΑΝΝΗ    443
ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    436
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      400
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ)        367
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ    ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    348
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ    ΜΕΝΕΛΑΟΣ    ΤΟΥ   ΙΩΑΝΝΗ    341
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    325
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ    ΤΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΥ    312
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΜΑΡΙΝΗΣ    ΤΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    299
ΖΑΓΚΛΑΡΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΤΟΥ    ΣΤΕΦΑΝΟΥ    285
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       282
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    270
ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ     241
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      240
ΚΥΤΤΑΡΗ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ(ΑΝΤΖΕΛΑ)      210
ΖΟΥΠΗ    ΧΡΥΣΗ  ΤΟΥ    ΖΩΗ    183
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    181
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    168
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      168
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    ΤΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΥ    165
ΚΙΝΤΗ      ΜΑΡΙΑ         ΤΟΥ        ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ    158
ΚΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΤΟΥ    ΘΕΟΔΩΡΟΥ    156
ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    156
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ          154
ΚΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΤΟΥ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    138
ΜΠΑΛΑΣΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ   ΤΟΥ    ΗΛΙΑ    138
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(ΑΝΑΣΤΟΣ)      137
ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ   ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    106
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΤΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΥ    96
ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    93
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΤΟΥ         ΑΝΤΩΝΙΟΥ    71
ΛΥΣΣΑΡΗ ΦΑΙΔΡΑ ΤΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ    68
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             66
ΒΥΘΟΥΛΚΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΤΟΥ          ΙΩΑΝΝΗ    60
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ       60
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ     ΜΑΡΙΑ   ΤΟΥ     ΝΙΚΟΛΑΟΥ    43
ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ    ΗΛΙΑΣ    ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ    39
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      39
ΚΕΛΕΣΙΔΗ    ΖΩΗ   ΤΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    34
ΚΑΛΑΚΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ    32
ΔΙΠΛΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΤΟΥ    ΧΡΗΣΤΟΥ    28
ΚΩΣΤΑΡΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΤΟΥ    ΧΡΗΣΤΟΥ    15
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΤΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    9

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ    ΣΠΗΛΙΟΥ 950
ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΤΟΥ  ΣΠΗΛΙΟΥ    761
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ   ΑΓΓΕΛΟΥ    618
ΜΠΙΡΜΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    444
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 430
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 421
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     243
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ  ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 127


“ΠΥΡΓΟΣ-ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ” ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΠΑΤΣΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    251
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    129

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)    520
ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    472
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ    334
ΑΣΤΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    194

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    693
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    689
ΜΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    502
ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    484
ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    483
ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    454
ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    408
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    398
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     362
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    322
ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    265
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    265
ΚΟΡΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    252
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    237
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΕΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      233
ΔΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    232
ΚΟΡΚΟΛΗ ΘΕΩΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    224
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    213
ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    213
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    203
ΜΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ    193
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    191
ΣΚΙΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    154
ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    128
ΚΑΝΔΥΛΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ      126
ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    121
ΚΛΑΔΗ-ΓΕΩΡΓΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    100
ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    95
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     91
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    88
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ-ΜΟΥΣΧΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      87
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      85
ΤΣΕΚΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    84
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ    74
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ-ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ    35

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1066
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ     702
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)   570
ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 541
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 448
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 429

Όραμα Δημιουργίας ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ        457
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΤΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΟΥ    337
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ     ΒΑΡΒΑΡΑ    ΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ    65

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΜΟΣΧΟΒΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΤΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΥ    206
ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΗΛΙΑΣ     ΤΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥ    162
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          133
ΓΑΛΑΝΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ   ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    97
ΔΟΥΜΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    33
ΚΑΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    17

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΤΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    673
ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     ΤΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    528
ΦΑΜΕΛΟΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΤΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    430
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)         410
ΜΠΟΣΜΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    409
ΜΠΕΛΟΚΑΣ    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    ΤΟΥ  ΑΝΔΡΕΑ    403
ΑΧΤΥΠΗΣ     ΜΑΡΙΝΗΣ     ΤΟΥ  ΙΩΑΝΝΗ    366
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      360
ΚΟΝΔΥΛΗΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ     ΤΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ    277
ΝΟΥΣΙΑΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΤΟΥ    ΝΙΚΟΛΑΟΥ    276
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΤΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    275
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)           257
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ    229
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         224
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΡΙΣΤΕΑ (ΤΕΤΗ)    ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    210
ΚΟΝΔΥΛΗ-ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ       206
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    199
ΚΑΒBΟΥΡΑ     ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ)           190
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ    165
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ     ΜΑΡΙΟΣ     ΤΟΥ  ΠΑΥΛΟΥ    160
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ     ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)           127
ΠΑΝΕΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ      126
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)          124
ΙΟΡΔΑΝΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    122
ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ      ΦΩΤΕΙΝΗ  ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    116
ΤΡΙΓΑΖΗ     ΑΛΙΚΗ     ΤΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    115
ΜΠΡΙΚΟΣ    ΠΑΝΟΣ      ΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ    107
ΠΑΛΑΜΑΡΑΣ    ΗΛΙΑΣ    ΤΟΥ   ΙΩΑΝΝΗ    105
ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΤΟΥ   ΜΙΧΑΗΛ    98
ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      92
ΚΟΥΚΟΣ     ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΤΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    90
ΚΑΖΑΚΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ    ΤΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΥ    84
ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΣ      ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΤΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΟΥ    83
ΚΡΑΝΙΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΤΟΥ   ΑΛΕΞΙΟΥ    81
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ    70
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΛΕΞΙΟΣ        64
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    63
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)       57
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ          56
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ    ΦΩΤΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    53
ΚΑΝΝΗ     ΕΛΕΝΗ     ΤΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    53
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ     ΜΑΡΙΑ     ΤΟΥ  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    44
ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ     ΤΟΥ  ΑΛΕΞΙΟΥ    39
ΜΑΝΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ    33
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    17
ΣΤΕΦΑΝΗ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΤΟΥ  ΓΙΩΡΓΗ    16
ΔΡΙΒΑΛΙΑΡΗ     ΕΛΕΝΗ     ΤΟΥ  ΑΝΔΡΕΑ    13

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΚΟΡΔΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 632
ΤΣΙΓΚΡΗΛΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 505
ΠΑΠΠΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 390
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ     375
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ   ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    322
ΝΤΟΑ- ΜΑΧΑΙΡΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    269

Ανοιχτή Συμπολιτεία ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    203
ΡΕΛΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    115

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ      202
ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    121
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜ    87

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    447
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    332
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    246
ΚΑΒΒΑΘΑΣ  ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    237
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    222
ΡΑΜΑΡΟΣΟΝ  ΛΟΥΙΣ-ΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΖΕΡΜΑΙΝ    215
ΔΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    202
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΜΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    165
ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    160
ΖΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    159
ΤΕΡΛΕΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    157
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    152
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    152
ΛΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    141
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)      129
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    128
ΔΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    113
ΞΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    107
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    106
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      106
ΓΚΕΛΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    101
ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    96
ΤΡΑΜΠΑΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    96
ΜΠΙΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    95
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    94
ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    76
ΜΑΝΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    75
ΚΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    73
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      71
ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    70
ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    69
ΜΠΑΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    61
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      52
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ  ΘΑΡΡΕΝΗ (ΝΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ    51
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ    47

   
Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    325
ΝΤΙΝΤΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    233
ΝΤΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ –ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    175
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    159
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    157

«ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ» στον Δήμο Πύργου – Υποψήφιος Δήμαρχος Μιχαλακόπουλος Χάρης του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    106
ΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    66

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΚΑΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ    137
ΚΟΥΤΣΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ    52
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    35

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    401
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    290
ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    155
ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    144
ΛΙΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    119
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    117
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    115
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    112
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    108
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    102
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    97
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    79
ΚΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ    77
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    75
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    73
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    65
ΑΛΗΦΡΑΓΚΗ ΚΑΠΝΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    50
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    43
ΣΤΑΦΥΛΑ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΡΗΓΑ    37
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    36
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    35
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    32
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    26
ΒΟΥΤΣΑ ΑΡΕΤΗ – ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    26

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ    242
ΣΚΟΥΤΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 231
ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 103
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 86
    
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΡΓΟΥ – Υποψήφιος Δήμαρχος ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΑΓΩΓΙΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ    70
ΓΚΡΟΥΜΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    68
ΖΙΑΤΑ ΞΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    33

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    60
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    59
ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    57
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    35
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      31

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ    253
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    133
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ    130
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    118
ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    98
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ    87
ΠΙΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    75
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    71
ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΛΙΚΗ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    69
ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    64
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ    62
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)      55
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    51
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ    48
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΥ – ΤΖΙΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ    48
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    42
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ    39
ΞΕΝΟΣΤΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    38
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    38
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    37
ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ    32
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ      28
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    28
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      28
ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    28
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    24
ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    22
ΔΗΜΟΥ – ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ     20
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    17
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    15
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    15
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    15
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ)      15
ΤΣΙΡΤΣΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ    13
ΤΣΟΥΚΑΪ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ    8

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 175
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   106
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 80
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ    58
ΜΠΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

ΑΝΤΑΡΣΥΑ – ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Πύργου

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    23
ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12

Εκλογική Περιφέρεια Ιάρδανου

ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    49
ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΜΑΡΙΝΟΣ    38
ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    32

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΑΣΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    66
ΤΣΟΥΡΑ ΘΕΩΝΗ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    65
ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    53
ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΜΑΡΙΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    47
ΔΟΞΑΣ-ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     38
ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    36
ΛΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛ Α    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    36
ΤΣΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    30
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    29
ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    28
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΗΛΙΑΣ    27
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    27
ΜΠΟΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ    24
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΡΡΙΚΟΣ    20
ΜΠΙΤΣΑ ΜΥΡΤΩ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    16
ΛΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    15
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    15
ΤΣΙΝΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    14
ΣΟΦΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ    11
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    10
ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ     ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    10
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ     ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    9
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Σ    ΑΓΓΕΛΟΣ    6
    
Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΣΟΦΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 15
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    11
ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9

Περισσότερα Νέα